To pytanie z pewnością należy rozpatrywać biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby, preferencje oraz zasobność portfela. Pamiętajmy jednak, że uniwersalny zegarek nie istnieje. Za to w życiu każdego, nie tylko mężczyzny, zdarzają się formalne czy biznesowe spotkania oraz dni wolne od pracy i obowiązków kiedy chcemy poczuć się odrobinę luźniej. Na temat maksymalnej liczby zegarków nie warto jest prowadzić rozważań, zgodnie z zasadą „kto bogatemu zabroni” można mieć ich nieskończoną ilość. Skupimy się zatem na liczbie minimalnej i spróbujemy swój wybór uzasadnić. 

Klasyka i casual – idealny komplet

 
W czysto formalnych i biznesowych sytuacjach niezbędny będzie odpowiedni zegarek pasujący do garnituru, może nawet fraku. W tej roli sprawdzi się elegancki, klasyczny zegarek, z prostą tarczą, najlepiej na skórzanym pasku. Klasyka oznacza bowiem ponadczasowość i prostotę. Tutaj nie należy kombinować i przesadzać w kolorystyce i wzorach. Z kolei w codziennych sytuacjach czy też w pracy, chyba że wymagane jest zachowanie dress code, sprawdzi się zegarek na bransolecie w bardziej niezobowiązującym stylu. Tutaj bez oporów można wybierać bogatym wzornictwie i trendach praktycznie bez ograniczeń. Pamiętajmy jednak, że wybór bardziej uniwersalnej kolorystyki spowoduje, że pasować będzie do większości posiadanej garderoby.
 
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego. Nasza forma zajmuje się również serwisem zegarków w Krakowie. Nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem na każdym etapie zakupu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *