Nikogo nie dziwi fakt, że zegarek to jeden z nieodłącznych dodatków damskiego stroju. Kobiety w kwestii dodatków mają większe pole manewru niż mężczyźni. Jednakże zegarek to dodatek chętnie wybierany zarówno przez Panów jak i Panie. Potwierdza to stale rosnąca sprzedaż tych gadżetów.  Co aktualnie jest w trendach? Co częściej wybierają kupujący- skromne klasyczne zegarki czy bardziej strojne zegarki pasujące do casualowych, codziennych stylizacji? 

Wszystko zależy od przeznaczenia zegarka

 
Pamiętajmy o tym, że uniwersalny zegarek nie istnieje. Jeżeli potrzebujemy eleganckiego zegarka do garnituru dla niego, ale również i dla niej, powinniśmy skupiać się na klasyce, którą od zawsze rządzi prostota w formie i brak zbędnych ozdobników. Elegancja to ponadczasowość. Wybierajmy proste tarcze, najlepiej na skórzanym pasku w bazowej kolorystyce jak czerń czy brąz. 

Co z aktualnymi trendami?

 
Obecnie w modzie są metalowe bransolety imitujące siateczkę. Zegarki na takiej bransolecie nawiązują do aktualnych trendów- gdzie króluje minimalizm. Ponadto na ulicach spotykamy okrągłe tarcze, przeważnie w jasnych kolorach. Zamiast klasycznych cyfr stosowane są rzymskie lub kreski. Ciągle króluje również moda na kolor tzw. różowego złota. Poza tym niezmiennie doceniane jest bransoleta w kolorze klasycznego złota czy srebra.  Zegarki coraz częściej dobierane tak by korespondować z kolorem biżuterii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Zapewniamy szeroki wybór i profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego zegarka.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *