Z przyjemnością prezentujemy Państwu, dostępny w ofercie naszego sklepu, Zegarek marki Tissot o numerze referencyjnym: T106.417.11.042.00. Jest to sportowa propozycja dla nowoczesnego mężczyzny, dbającego o każdy detal. Zegarek Tissot V8 stanowić będzie idealne dopełnienie codziennej stylizacji, podkreślając jednocześnie wyjątkowy charakter jego właściciela. 

Jakość i funkcjonalność za rozsądną cenę

 
Do atutów zegarka z pewnością można zaliczyć jakość użytych materiałów i niebanalny, nowoczesny design.  Zegarek Tissot V8 posiada okrągły kształt koperty wykonanej z całości z wysokiej jakości stali szlachetnej 316 L, niepodatnej na korozję. Wytrzymałość zegarka wzmacnia dodatkowo zastosowanie szkła szafirowego, które jak wiadomo, jest odporne za zarysowania. Na tarczy znalazło się miejsce dla niezbędnych parametrów takich jak godzina, minuta, sekunda, stoper oraz data. Z dodatkowych funkcji, które kryje ten zegarek to m in. licznik 30-minutowy i 1/10 sekundy, środkowa wskazówka chronografu 60-sekundowa oraz funkcje add/Split. Tissota V8 napędza szwajcarski mechanizm kwarcowy. Wodoszczelność na poziomie 10 bar sprawia, że bez problemu może on konkurować ze stricte sportowymi modelami. Te wszystkie zalety możemy dostać za naprawdę rozsądną, jak na możliwości jakie daje Tissot V8, cenę. Dlatego też model ten jest godny rozważenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Nasza firma jest nie tylko autoryzowanym salonem marki,  ale również prowadzi serwis Tissot w Krakowie. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo na każdym etapie podejmowanych decyzji.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *