Tradycja firmy Tissot sięga 1853 roku. Wówczas zegarmistrz Charles-Félicien Tissot i jego syn Charles-Emile otworzyli w niewielkiej, szwajcarskiej miejscowości Le Locle zakład zajmujący się składaniem zegarków. Od początku istnienia marki Tissot koncentrował się na rynkach zagranicznych, początkowo sprzedając swoje produkty w imperium rosyjskim.

Obecnie firma działa w blisko 150 krajach na pięciu kontynentach. Jest także członkiem Swatch Group- koncernu zrzeszającego producentów zegarków. Niezmiennie,  od zaistnienia firmy Tissot na rynku,  nie przestaje ona  być jedną z wiodących marek w dziedzinie zegarmistrzowskiego rzemiosła

Co przyciąga kupujących obecnie?

Do dnia dzisiejszego Tissot nie zwalnia tępa i nie przestaje zaskakiwać.  Firma skupia się na wyznaczaniu nowych standardów w rozwoju oraz jakości swoich produktów. Szeroki asortyment sprawia, że oferta tej marki skierowana jest praktycznie dla każdego. Jednym z produktów które z przyjemnością możemy Państwu zarekomendować jest model Tissot Carson quartz. Jest to ponadczasowy i klasyczny  zegarek. Wysokiej jakość zastosowanych materiałów sprawi, że doskonale sprawdzi się on zarówno na co dzień jak i w wyjątkowych okazjach. Wyposażony został w odporne na zarysowanie szkło szafirowe oraz mechanizm kwarcowy. Pasek skrojony ze skóry bydlęcej, o fakturze skóry aligatora nadaje mu klasy i elegancji, czyniąc go idealnym dodatkiem do garnituru czy fraku. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *